حمایت مالی از سابکده

Financial support of Subkade

سایت سابکده، همواره در تلاش است تا مرجعی کامل برای مخاطبان خود در زمینه زیرنویس فارسی و انگلیسی باشد. ما سعی داریم در کنار قرار دادن زیرنویس‌های فارسی انواع فیلم و سریال روز دنیا، زیرنویس‌های انگلیسی تمامی عناوین را برای کاربرانی که به زبان انگلیسی علاقه دارند و یا در حال آموزش هستند، در سایت قرار بدهیم. آنچه در سایت اتفاق افتاده و می‌افتد، تماما نتیجه علاقه همه همکاران ما در این سایت می‌باشد. اگر علاقه دارید که سایت سابکده همچنان با قدرت به فعالیت خودش ادامه دهد و دوست دارید در هزینه‌های سنگین سرورها و نگهداری سایت ما را همراهی کنید، می‌توانید با حمایت مالی یا معنوی خود در این امر ما را یاری نمایید.

تمامی پرداختی های شما که به عنوان حمایت مالی به سایت اهدا می شود، تنها برای هزینه نگهداری، پیشرفت و ارتقا سایت استفاده خواهد شد.

به پیشرفت و ارتقا سایت کمک کنید

Help Improve the Subkade

هدف ما در سایت سابکده، ایجاد مرجعی کامل برای قرار دادن تمامی زیرنویس‌های فیلم و سریال به دو زبان فارسی و انگلیسی می‌باشد. کلیه هزینه‌های فنی سایت، اعم از هزینه سالانه سرورها، نگهداری و ارتقا، نویسندگان و پشتیبانی سایت، همگی نیازمند سرمایه می‌باشد که بخشی از آن از طریق تبلیغات و بخشی از طریق کمک‌های مالی شما تامین خواهد شد. مدیران سایت تصمیم گرفتند تا تمامی کمک‌های مالی‌ای که از طریق شما کاربران محترم به سایت پرداخت می‌شود، فقط برای نگهداری و ارتقا سایت استفاده شود. امیدواریم در این امر ما را یاری نمایید.

شما می‌توانید از طریق لینک زیر کمک‌های مالی خود را از کلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی آیدی پی) انجام دهید.

عناوین برگزیده

Best Posts in Web