سایت سابکده، در ستاد ساماندهی وزارت محترم ارشاد ثبت شده و تمامی فعالیت‌های سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

حمایت مالی از سابکده

Financial support of Subkade

سایت سابکده، همواره در تلاش است تا مرجعی کامل برای مخاطبان خود در زمینه زیرنویس فارسی و انگلیسی باشد. ما سعی داریم در کنار قرار دادن زیرنویس‌های فارسی انواع فیلم و سریال روز دنیا، زیرنویس‌های انگلیسی تمامی عناوین را برای کاربرانی که به زبان انگلیسی علاقه دارند و یا در حال آموزش هستند، در سایت قرار بدهیم. آنچه در سایت اتفاق افتاده و می‌افتد، تماما نتیجه علاقه همه همکاران ما در این سایت می‌باشد. اگر علاقه دارید که سایت سابکده همچنان با قدرت به فعالیت خودش ادامه دهد و دوست دارید در هزینه‌های سنگین سرورها و نگهداری سایت ما را همراهی کنید، می‌توانید با حمایت مالی یا معنوی خود در این امر ما را یاری نمایید.

تمامی پرداختی های شما که به عنوان حمایت مالی به سایت اهدا می شود، تنها برای هزینه نگهداری، پیشرفت و ارتقا سایت استفاده خواهد شد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید

Share Subkade with your Friends

تمامی کاربران گرامی می‌توانند با معرفی سایت سابکده در شبکه‌های اجتماعی خود، انجمن‌های گفت‌وگوی اینترنتی، سایت‌های اشتراک گذاری لینک، دایرکتوری‌ها و غیره از ما حمایت نمایند و ما را به دوستان خود معرفی کنند.