سایت سابکده، در ستاد ساماندهی وزارت محترم ارشاد ثبت شده و تمامی فعالیت‌های سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

دانلود زیرنویس فیلم Paths of Glory 1957

8.4 / 10

فیلم راه ‌های افتخار (به انگلیسی: Paths of Glory)، زمستان ۱۹۱۶ است و ارتش آلمان، درست بیرونِ دروازه‌های پاریس، مقابل نیروهای فرانسوی در سنگرهایشان، در گِل گیر کرده‌است. اگرچه تلفات بالا نیست، ولی خاکی هم تسخیر نمی‌شود. درحالی‌که فشار از سوی سیاستمدارها بالا گرفته تا به هر ترتیب، پیشرفت‌هایی در جبههٔ جنگ صورت گیرد، دو ژنرالِ خودمحورِ فرانسوی، برولار (آدولف منژو) و میرو (جرج مَکریدی) نقشهٔ حمله‌ای را طرح می‌ریزند که از همان ابتدا محکوم به شکست است. سرهنگ دَکْس (کرک داگلاس) به این فرمان اعتراض می‌کند، ولی می‌داند که اعتراضش راه به جایی نمی‌بَرَد. در شب حمله، دَکس، سروان روژه (وین موریس) را به اتفاق گروهبان پاریس (رالف میکر) و سربازوظیفه لوژن (کن دیبس) به مأموریت شناسایی می‌فرستد. روژه وحشت می‌کند و با پرتاب نارنجکی باعث مرگ لوژن می‌شود. پاریس مصمم است تا این موضوع را گزارش دهد. روز بعد، کشتار وحشتناکی راه می‌افتد و نیروهای دَکس، بلافاصله پس از بیرون‌آمدن از سنگر، به مسلسل بسته می‌شوند. وقتی آخرین نفرات، گیج و آشفته به سنگرهایشان عقب‌نشینی می‌کنند، میرو آن‌ها را می‌بیند و فرمان می‌دهد تا به رویشان آتش گشوده شود. این فرمان نشنیده گرفته می‌شود. اینجاست که میرو فرمان می‌دهد تا همهٔ آن‌ها را به‌خاطر نافرمانی، تیرباران کنند. دَکس از این موضوع تکان خورده، اما ژنرالِ پیر را باید یک‌جوری آرام کرد. از هر لشکر، سه نفر را به‌صورت اتفاقی انتخاب می‌کنند تا در دادگاه نظامی محاکمه شوند. در دادگاهی صحرایی، دَکس از آن‌ها در مقابل دادستانی انتقام‌جو (ریچارد اندرسون) دفاع می‌کند. حکمی که صادر می‌شود، یک مضحکه است. درحالی‌که لحظهٔ تیرباران نزدیک می‌شود، دَکس به این امید که بتواند رأی برولار را تغییر دهد، او را تهدید و ماجرای دستور میرو را افشا می‌کند، ولی موفق نمی‌شود. نهایتاً سربازان اعدام می‌شوند، ولی ژنرال برولار، پس از مراسم اعدام، میرو را توبیخ می‌کند و به دَکس پیشنهادِ سِمَتِ او را می‌دهد که وی قبول نمی‌کند و برولار را به فساد متهم می‌کند. در صحنهٔ آخر، جمعی از سرباران در کافه نشسته‌اند و دختری آلمانی برایشان آواز می‌خوانَد. در ابتدا با نگاه هوس‌آلودی او را می‌نگرند، اما نهایتاً تحت تأثیر آواز دختر متأثر می‌شوند.

عناوین برگزیده

Best Posts in Web

دانلود با لینک غیر مستقیم (جهت حمایت از سابکده)

دانلود با لینک مستقیم

دانلود فیلم و سریال

Movie and Seires Download

وب‌گردی

Best Posts in Web

نکات و راهنما

Tips and Site Help
  • زیرنویس همه کیفیت‌ها به دو زبان فارسی و انگلیسی به صورت یکجا و دسته بندی شده در فایل گنجانده شده است.
  • در صورتی که زیرنویس به صورت حروف ناخوانا برای شما نمایش داده می‌شود و یا ناهماهنگ است، می‌توانید به قسمت آموزش سایت مراجعه کنید.
  • فایل دانلود زیرنویس به صورت فشرده می‌باشد و ابتدا می‌بایست آن را از حالت فشرده خارج نمایید، برای انجام این کار از برنامه‌هایی مانند WinRar استفاده کنید.
  • زیرنویس‌های درخواستی خود را از طریق راه‌های ارتباطی سایت اطلاع دهید.
  • در سایت سابکده تمامی حقوق مترجمین گرامی رعایت شده و نام آنها در همه زیرنویس‌ها ذکر شده است.
  • جهت ارتباط مستقیم با ما، به صفحه اینستاگرام سابکده مراجعه نمائید.

ثبت دیدگاه جدید

Post a New Comment
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه‌هایی که حاوی الفاظ رکیک و توهین آمیز یا مغایر با قوانین کشور و شئونات اسلامی باشند، منتشر نمی‌شوند.

250 / 250

دیدگاه کاربران

User all Comments

دیدگاهی برای این زیرنویس ثبت نشده است.