سایت سابکده، در ستاد ساماندهی وزارت محترم ارشاد ثبت شده و تمامی فعالیت‌های سایت مطابق با قوانین کشور ایران می‌باشد.

تبلیغات در سابکده

Advertising in Subkade

تبلیغات اینترنتی، امروزه با گسترش سریع اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، به سرعت در حال توسعه و رشد می‌باشد و هر روز سهم بیشتری از تبلیغات را نسبت به رسانه‌هایی چون تلویزیون، روزنامه و دیگر رسانه‌های سنتی به خود اختصاص می‌دهد. تبلیغات اینترنتی در رسانه‌های دیجیتال نسبت به سایر تبلیغات در دیگر رسانه‌ها دارای مزایای گوناگونی است که مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می‌باشد. در رسانه‌هایی همچون تلویزیون و روزنامه، اطلاعات به صورت یک طرفه به مخاطب عرضه می‌شود و هیچ‌گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظراتشان وجود ندارد، حال آن كه در اینترنت ارتباط دو طرفه بوده و به صورت هوشمند بر قرار می‌گردد.

بنرهای تبلیغاتی در سایت سابکده، در ابعادی استاندارد و در مکان‌های مناسب و همچنین در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتریان گرامی داشته باشند. در صورت تمایل نسبت به سفارش و یا رزرو بنرهای تبلیغاتی در سایت سابکده ابتدا مکان‌های تبلیغات خود را که در بخش پایین صفحه به صورت کدبندی درج شده‌اند، مشخص کنید و سپس به پیج اینستاگرام سابکده با آیدی @subkade.official پیام دهید. جهت پرسش سوال، راهنمایی و یا جهت درخواست همکاری در تبلیغات اختصاصی و یا اسپانسرینگ در سایت سابکده، کافیست در اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

نکاتی درباره طراحی بنرهای تبلیغاتی

Guide Advertising in Subkade
 • فرمت های مورد قبول بنر تبلیغاتی در سایت سابکده JPEG و GIF می‌باشد.
 • حداکثر حجم هر بنر تبلیغاتی می‌بایست 100 کیلوبایت باشد.
 • بنر تبلیغاتی باید از نظر طراحی و رنگ بندی مطلوب باشد.

شرایط و قوانین تبلیغات

Policy Advertising in Subkade
 • بنرهای ارسالی به هیچ عنوان نباید مخالف شئونات اسلامی و عفت عمومی باشد.
 • بنرهای ارسالی که دارای مصادیق محتوای مجرمانه باشند، رد می‌شوند.
 • از پذیرش بنرهایی که به صورت غیر متعارف جلب توجه کنند و حالتی زننده داشته باشند معذوریم.

جایگاه‌های تبلیغاتی در سابکده

Advertising Positions in Subkade
 • جایگاه بنری در سایدبار با سایز 300 x 250 - کد (AS-101)

  در این جایگاه یک بنر تصویری قرار می‌گيرد که در سایدبار سایت نمایش داده می‌شود. سایدبار در دسکتاپ، سمت چپ قالب قرار گرفته و در گوشی‌های هوشمند، بعد از بخش اصلی سایت و پایین جای گرفته است. سایدبار در صفحه اصلی و تمامی صفحات داخلی قابل نمایش است.

  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحه اصلی
  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحه سینگل
  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحات آرشیو
 • تبلیغات متنی در سایدبار - کد (AS-102)

  تبلیغات متنی در سایدبار سایت قرار گرفته‌اند که در صفحه اصلی و تمامی صفحات داخلی قابل مشاهده هستند. در بخش حداکثر تعداد ده کلمه بهمراه لینک قرار می‌گیرند.

  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحه اصلی
  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحه سینگل
  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحات آرشیو
 • جایگاه بنری با سایز 970 x 250 - کد (AS-103)

  در این جایگاه یک بنر تصویری قرار می‌گيرد که در بخش اصلی سایت نمایش داده می‌شود. در صفحه اصلی پس از اسلایدر در اولین بخش، این تبلیغ قابل مشاهده است. در صفحه سینگل بعد از بخش دانلود این بنر جایگذاری می‌شود و در صفحات آرشیو در اولین قسمت در دیدرس کاربران قرار گرفته است.

  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحه اصلی
  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحه سینگل
  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحات آرشیو
 • تبلیغات همسان چهارگانه - کد (AS-104)

  در این نوع تبلیغ، تعداد ۴ لینک به همراه تصویر در سایز ۳۰۰ در ۲۱۵ و یک عنوان، در جایگاه قرار می‌گیرد. این بخش در صفحه سینگل بالای لینک دانلود جایگذاری می‌شود و در صفحات داخلی در پایین سایت و بالای فوتر بصورت تمام عرض در دسکتاپ و رسپانسیو شده در گوشی‌های هوشمند قابل مشاهده خواهد بود.

  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحه سینگل
  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحات آرشیو
 • تبلیغات همسان هشت‌گانه - کد (AS-105)

  در این نوع تبلیغ، تعداد ۸ لینک به همراه تصویر در سایز ۲۱۰ در ۱۵۰ و یک عنوان، در جایگاه قرار می‌گیرد. این بخش تنها در صفحه سینگل بالای لینک بخش برچسب‌ها جایگذاری می‌شود.

  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحه سینگل
 • تبلیغات استیکی - کد (AS-106)

  این نوع تبلیغ بیشترین بازدهی را در میان تمامی تبلیغات سایت دارا می‌باشد. تبلیغ استیکی یک نوار باریک در بخش پایین سایت و به صورت چسبیده به صفحه در هنگام اسکرول در تمامی صفحات سایت قابل مشاهده است. در این نوار یک عکس در سایز کوچک، یک متن کوتاه و لینک هدایت شونده قرار می‌گیرد.

  تبلیغات سابکده
  نمایش در صفحه اصلی
 • تبلیغات پاپ آندر ویژه - کد (AS-107)

  در این نوع تبلیغ، کاربر پس از کلیک بروی هر یک از لینک‌های سایت در هر جا، یک صفحه در تب جدید باز می‌شود. هر کاربر پس از کلیک تنها یکبار پاپ آپ برایش عمل خواهد کرد و تا مدت زمان ۲۴ ساعت، این کوکی تاریخ انقضا خواهد داشت.

عناوین برگزیده

Best Posts on Web