تبلیغات

با ما دیده شوید

تبلیغات اینترنتی، امروزه با گسترش سریع اینترنت و شبکه های اجتماعی، به سرعت در حال توسعه و رشد می باشد و هر روز سهم بیشتری از تبلیغات را نسبت به رسانه هایی چون تلویزیون، روزنامه و دیگر رسانه های سنتی به خود اختصاص می دهد. تبلیغات اینترنتی در رسانه های دیجیتال نسبت به سایر تبلیغات در دیگر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی است که مهمترين اين مزايا دو طرفه بودن آن مي باشد. در رسانه هایی هم چون تلويزيون و روزنامه اطلاعات بصورت يک طرفه به مخاطب عرضه مي شود و هيچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبين و يا نظرات ايشان وجود ندارد، حال آن كه در اينترنت ارتباط دو طرفه بوده و بصورت هوشمند بر قرار مي گردد.

بنرهای تبلیغاتی در سایت سابکده، در ابعادی استاندارد و در مکان مناسب و همچنین در دیدرس مخاطب قرار داده شده اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته باشند. در صورت تمایل نسبت به سفارش و یا رزرو بنرهای تبلیغاتی در سایت سابکده ابتدا مکان های تبلیغات خود را مشخص کنید و اطلاعات اولیه کسب و کار خود را به همراه شماره تماس به آدرس ایمیل info@subkade.irارسال نمایید تا ما با شما برای ادامه روند تبلیغات تماس بگیریم. جهت پرسش سوال، راهنمایی و یا جهت درخواست همکاری در تبلیغات اختصاصی در سایت سابکده، کافیست به ما یک ایمیل ارسال نمایید.

نکاتی درباره طراحی بنرها

  • فرمت های بنر تبلیغاتی در سایت سابکده JPEG و GIF می باشد.
  • حداکثر حجم هر بنر تبلیغاتی می بایست 100 کیلوبایت باشد.
  • بنر تبلیغاتی باید از نظر طراحی و رنگ بندی مطلوب باشد.

شرایط و قوانین تبلیغات

  • بنرهای ارسالی به هیچ عنوان نباید مخالف شئونات اسلامی و عفت عمومی باشد.
  • بنرهای ارسالی ای که دارای مصادیق محتوای مجرمانه باشند، رد می شوند.
  • از پذیرش بنرهایی که به صورت غیر متعارف جلب توجه کنند و حالتی زننده داشته باشند معذوریم.
تعرفه تبلیغات
جایگاه تبلیغ محل نمایش بنر ابعاد قیمت ماهانه (تومان) توضیحات
ST-1 هدر سایت - صفحه اصلی و تمام صفحات داخلی 1300x150 تماس بگیرید این جایگاه، تبلیغ اصلی سایت به حساب آمده و در تمامی صفحات قابل روئیت است.
SL-1 سایدبار چپ - صفحه اصلی و تمام صفحات داخلی 300x250 تماس بگیرید این جایگاه، در قسمت بالایی و سمت چپ سایت دیده می شود.